Prosinec 2012

Krásný Nový Rok 2013

31. prosince 2012 v 17:03 | Nasťa |  Mé záznamy
Krásné prožití Nového Roku s vašimi nejbližšími, ať vám do vašich domovů Nový Rok 2013 přinese radost, štěstí, zdraví a spoustu úspěchů. Užijte si dnešního Silvestra a prožijte plno nezapomenutelných chvil, tak tedy PF 2013 vážení a milý.


Anna Karenina

28. prosince 2012 v 19:15 | Nasťa |  Mé názory
Pokud vás úvodní nápis trochu zaskočil, nezoufejte nehodlám vám tady sepisovat nějakou mravokárnou recenzi na klasickou ruskou literaturu od Lva Tolsovo, nýbrž vyjádřit svůj názor na stejnojmený film, který je žhavou prosincovou novinkou pro rok 2012. Ačkoliv se jedná o americkou adaptaci celého příběhu, ipřesto děj zůstává celistvý a zachovalý. Autoři se zřéjně snaží o "hravé" přednesení striktní klasiky, která by byla dostupná všem věkovým kategoriím. Je nutno podotknout, že obsazením Kieri Knightley do hlavní role právě samotné Anny Kareniny producenti, ani režisér nic nezkazili. Kiera je velkou zářivou perlou v celém "příběhovém náhrdelníku" a až pozoruhodně zapadá do celkového "obrázku" Carského Ruska, v tomto ohledu se producenti opravdu snažili,celkové zpracování děje opravdu působý velmi mile, pokud zrovna nejste nějaký filmový kritik, který se potřebuje ve všem šťourat, tak vám tohle to celkem snadno postačí.


Přátelství je silné pouto

26. prosince 2012 v 18:19 | Nasťa |  Oblíbené blogy
Což, "titulek" tohoto článku je nepochybně nevyvratitelný a pochybovat se o něm opravdu nedá, stéjně jako o mém odtajnit vám seznam mých "favoritů" v oblasti jejich působení na blog.cz, pokud by s tím někdo nesouhlasil, tak se předem omlouvám, neboť se jedná o rize subjektivní názor, který již příliš měnit nehodlám. Blogy, které jsou v mém seznamu obsaženy, pro mě něco znamenají, neboť k ním mám jakýsi dá-li se to vůbec takto nazvat "osobní" vztah a více, či méně si mě napoprvé získaly a vždy se k nim budu ráda vracet, neboť jsou nedílnou součástí mého "virtuálního života" a působení v tomto světě, pokud byste mě na svůj blogový "výtvor" chtěli upozornit, tak mi nezapomeňte dole v komentářích nechat na něj odkaz, já se mile ráda podívám a kdo ví? Třeba se v tomto seznamu jednoho dne taky naleznete, nikdy neříkej, nikdy!


Boží hod vánoční

25. prosince 2012 v 22:26 | Nasťa |  Mé záznamy
Každý z nás si připadá jako malé dítě, když nastávají ty všemi očekávané vánoční svátky, včera byl Štědrý den, pevně doufám, že jste dostali to, co jste si tajně vysnili, jaký dárek pak "velel" u vás? No, co se naší domácnosti týče, tak to bylo určitě pižamo, babča se rozhodla, že je koupí všem a já si ho vysloužila rovnou 2x, protože se nemohla rozhodnout, kterou variantu mi koupí, tak jednoduše vzala obě a pokud by vás snad zajmalo, co ještě mě pod stromkem čekalo, tak to vezmu ve zkratce - oblečení, make up včetně laků na nehty -které jsem hned dněska vyzkoušela a jsou úžasné!, přivěšek na krk s koněm, sluchátka - konečně a nějaký další kravinky - knihu atd.. Prostě typicky dívčí dárky. Dneska jsme byli s rodinou omrknou stromeček v Praze, tento rok se fakt povedl, akorát těch turistů co tam je, pořád se člověku pletou pod nohy, ale co se dá dělat na svátky jezdí všichni někam do pryč. A mé plány na večer? Vlézt si do postele, s příběhy Sherlocka Homese a číst si, poslední dobou mám jeho detiktivky čím dál radši, A. C. Doyle si mě prostě tímhle knižním "titulem" vážně získal.♥


Krásné Vánoce všem

24. prosince 2012 v 16:00 | Nasťa |  Mé záznamy
Krásné a veselé Vánoční svátky, ať se dnes z vaších domovů ozívá pouze radostný smích. Pamatujte však na opravdový a prvotní význam Vánoc, není nejlepší dárky dostávat, ale dávat je druhým, avšak dárky nejsou na Vánoce to nejduležitější, důležité je, že jsme všichni společně se svou rodinou v klidu a pohodě. Tak tedy šťastné a veselé Vánoce, hodně klidu pohody a dárečků pod stromečkem.


V očekávání zázraku

23. prosince 2012 v 14:51 | Nasťa |  Mé záznamy
Nemusím doufám vysvětlovat, význam úvodního "titulku", však vy si to domyslíte. Ani nevím, co mě přinutilo si znova založit blog, možná je to touha opět někde sdílet své názory?, já ostatně opravdu nevím. Stéjně je to teď asi fuk, ale po blogové realitě se mi pramálo stýskalo. Pro ty co mě znají z minulého blogu, tak ti nechť zůstanou ubezpečeni, že koně mám stále nadevše ráda a jsou mím velkým hobby, ale nejen oni tvoří můj život. Tento blog bude spíše veden autorskou tvorbou a osobními názory na rozličná témata bez pádného zaměření, avšak i přesto věřím, že vás můj autorský styl psaní donutí sem projednou znovu zavítat. Pokud bych se měla vrátit k úvodnímu titulu, tak dnes máme 23.prosince a přesně několik málo hodin nás dělí ode dne na který všichni netrpělivě celý rok čekáme. Věřte, stále se na tak významný den těším jako malé petileté dítě, ach bože, kde je můj věk pokud jde o tohle? Podle mého jsou Vánoce jediným svátkem na který se těší všechni věkové kategorie stéjně a který tak obratně stírá věkové rozdíly nás všech. Tak tedy dost mého rozímání, hodlám strávit zbytek večera u televize s miskou výtečného čokoládového cukroví, kterého bych snědla tuny.