Červen 2015

Rekonstrukce dokončena

27. června 2015 v 21:30 | Nasťa |  Mé záznamy
Ahoj čtetnáři, jak jsete si jistě už všimli, blog zase funguje. Návštěvnost taky ač pozvolna, ale přeci stoupá. Moc vás prosím, zanechávejte mi tady taky nějaké komentáře, budu za ně moc, moc vděčná, děkuji vám.. Mrkající Druhá novinka, která je na první pohled patrná, je samosebou nový layout se kterým jsem vcelku spokojená, byť je poměrně jednoduchý, stéjně mi připadá takový veselý a opravdu letní. Určitě se mi líbí mnohem víc, jak ten předchozí. Teď mám v plánu přidávat mnohem více článků, protože mě psaní na web opět chytlo, takže se máte opravdu na co těšit. Usmívající se Aktuálně vás můžu navnadit třeba na několik knižních recenzí, včetně té na Fangirl (kterou si mimochodem emůžu vynachválit..) No to bude ode mne pro dnešek asi vše, ještě bych vás na závěr chtěla upozornit, že na blog přibily také nové buttonky (klikačky), tak jim prosím věnujte pozornost. To je asi pro dnešek všechno, tak se mějte hezky a krásnou dobrou noc.. Úžasný

Měsíční chvástačka (knižní) #1 - červen

24. června 2015 v 19:55 | Nasťa |  Měsíční chvástačka
Jelikož mám tento blog poměrně krátkou dobu a ještě nespolupracuji s žádným nakladatelstvím, tak jsem se rozhodla, že původní "meme", které je pořádané Judit trochu poupravím. Doufám, že vám to nebude vadit. Do téhle chvástačky budu zahrnovat jak knihy co jsem si koupila, popřípadě od někoho dostala (myslím od rodičů, známích a podobně), popřípadě vyhrála v soutěži. Tak i ty, které jsem si půjčila v knihovně. Jak se postupně bude (tedy doufám) můj web rozvíjet, tak budou i přibívat další "kategorie" i do tohoto meme. Tak tedy, pojďme se společně podívat, co jsem měla možnost si tento měsíc přečíst. P.S. Co všechno jste přečetli vy?

Že bych se vrátila? Možná..

20. června 2015 v 12:50 | Nasťa |  Mé záznamy
Ahoj všichni, nebo aspoň ti, co sem ještě zavítají. Je to až překvapivé, ale téněř po dvou letech píši zase na tenhle blog zase článek. Přemýšlím o tom, že bych se zase k psaní vrátila, nebo přinejmenším provozovala tento blog až do konce prázdnin. Mno a když už jsem tady zmínila ty prázdniny, tak je nutno uvést, že letos budou opravdu dlohé. Do školy budu nastupovat až koncem září. V květnu tohoto roku jsem totiž úspěšně odmaturovala na gymnáziu (musím se pochlubit, že s vyznamenáním.. Mlčící) a byla přijatá na Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Takže mám pochopitelně obrovskou radost. Teď mě čekají (prý) nejdelší prázdniny ve "školském" životě, takže si je hodlám náležitě užít.. Nicméně přispíváním sem si chci zkrátit dlouhé letní večery. Musím se vám totiž přiznat, že mi občas (hlavně teď v létě) blogování a možnost se vyjádřit i na "internetu" docela chybí, takže jsem se rozhodla aspoň na chvíli vrátit. Doufám, že z toho budeme mít radost všichni. Ačkoliv co jsem zatím viděla, tak se nám ten "starý" blogový svět poněkud rozpadá, což je docela škoda, nemyslíte? Každopádně mi dejte vědět, kdo sem ještě chodíte a vedete si své blogy, budu ráda za každý váš komentář, fakticky mi tenhle virtuální svět občas chybí.. No nic, teď mě prosím omluvte, možmá ještě něco napíšu večer, ale nic neslibuji, není to přeci jen povinost, ale zábava. Teď už musím letěť, mám totiž v Praze sraz s kamarádkou, tak doufám, že si ho náležitě užijeme. Vy se tady taky mějte zatím hezky, mí milí virtální přátelé. Já každopádně mizím, tak (možná) naviděnou večer. P.S. Vy ještě školou poviní, jaké bude vysvědčení? Hádám, že určitě samé jedničky, což nemám snad pravdu? Ovšem nebojte, už i vám to hodně a to opravdu hodně brzičko skončí..