Social Media Book TAG

6. července 2015 v 22:29 | Nasťa |  Knižní TAGY
TAG je převzat z webu Knihy v srdcích, úkolem tohoto TAGU je přiřadit ke každé sociální síti knihu...


***

Twitter - tvoje nejoblíbenější knížka pod 200 stránek

Jestli zůstanu - Tahle kniha mi vytanula na mysli jako první. Měla jsem ji přečtenou opravdu během chviličky, troufám si řici, že ani ne za hodinu. Nutno, ale podotknout, že ačkoliv má takle kniha pod 200 stránek, (přesněji tedy 184) děj tím nijak netrpí. Hlavní hrdinka Mia mě nejednou donutila zeptat se sama sebe, co bych na jejím místě udělala asi já?

***

Facebook - kniha, do které tě všichni nutili

Škola dobra a zla - K téhle knize jsem se dostala náhodou, kamarádka si ji totiž četla ve škole a mě přišla opravdu zajimavá ta její obálka, proto jsem se jí zeptala, jestli mi ji pujčí. Ovšem, když jsem si knihu odnesla domů a začala číst, tak mě zpočátku příliš nezaujala, řekla jsem o tom kamarádce a ta mě pořád přemlouvala, ať ji dočtu. Nakonec jsem byla hrozně ráda, že jsem knize dala šanci, protože je to jedna z nejlepších knih (a troufám si říci, že i knižních serií), které jsem letos přečetla, už se moc těším na poslední díl!

***

Tumblr - khiha, kterou si četla, když ještě nebyla populární

Měsíční kroniky - Tak na tuhle knižní serii jsem narazila čiště náhodou (tuším, že snad v knihovně), líbila se mi a tak jsem se začala pídit po pokračování, až později jsem zjístila, že je mezi knihomoly docela oblíbená.

***

Youtobe - knížka, kterou si přeješ vidět zfilmovanou

Selekce - Tohle je opravdu ten příběh, který bych ráda viděla zfilmovaný. Jen si to představte, krásné šaty, dechberoucí interiéry paláce, 35 děvčat a jen jeden princ.. Zní to trochu jako klišé, či spíše pohádka pro dospělé (nebo spíše nutno říci mladé dospělé..), ale kdo by neměl rád pohádky s trochou romantiky a prapodivných intrik. Doslechla jsem se, že by Elita měla být skutečně zfilmovaná, tak jen doufám, že tomu tak skutečně bude!

***

Myspace - knížka, která se ti líbila, když jsi byla mladší...

Tracy Beakerová - respektive její autorka Jacqueline Wilson mě provázela takříkajíc celým mím dospívaním. Její knihy jsem doslova hltala, pamatuji si doby, kdy jsem si z knihovny odnášela celý komínek čtiva od této autorky a za týden běžela pro další, dokud jsem nepřečetla vše, co v knihovně měli k dispozici. Dnes by mě její přiběhy asi tolik nechytly, ale každá etapa lidského života má "své knihy".

***

GOODREADS - knížka, kterou doporučuješ všem

Harry Potter a Kámen mudrců - Tady se budu asi trochu opakovat, protože zmínim stéjnou knihu ( a vlastně i celou knižní řadu) jako autorka tohoto TAGu Knihy v srdcích, protože mě opravdu nenapadá nic jiného, co bych mohla s klidem doporučit, jak malým, tak i velkým čtenářům. Harry Potter je totiž naprosto jedinečná kniha!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Christen | Web | 7. července 2015 v 15:05 | Reagovat

Vyznamenání mi bohužel nevyšlo. Z tělocviku mi dal za 2. Naštvaná jsem byla, ale i tak jsem na sebe pyšná :-)
zajímavý článek a krásný Lay :-)

2 Aires | Web | 7. července 2015 v 19:09 | Reagovat

Moc pěkný tag :) Selekci jsem ještě nečetla, ale hodně se těším, až se do ní pustím :) A film by byl určitě skvělý :) A Harry Potter, to je opravdu série pro všechny :)

3 vrania | E-mail | Web | 11. července 2015 v 13:18 | Reagovat

Harryho aj mne veľa ľudí (no, viac ako jeden, myslím) odporúčalo, ale i tak nemyslím, e sa do jehe čítania raz pustím. Ale ako sa vraví, nikdy nehovor nikdy.
Inak zo spomínaných kníh som nečítala ani jednu. Ha, sranda, čo? Niektoré z nich som zaregistrovala, odkedy občas nahliadam na knižné blogy, mám nejakú matnú predstavu o tom, čo teraz ľudia čítajú. Problém je v tom, že mňa v 95% prípadov dané knihy takmer vôbec nezaujímajú. Neviem, nie som moc YA fanúšik.
Ale ako som tak čítala tento tvoj tag, po prvýkrát v živote sa mi stalo, že som mala akú-takú predstavu, ktoré knihy by som vybrala ja (nevidím ho prvýkrát, ale až teraz ma nejak chytil). Možno sa doň pustím, keď už neviem, aký aspoň trošku "zmysluplný" článok spísať =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama