Tag Liebster Award

18. srpna 2015 v 22:27 | Nasťa |  Jiné
Do tohoto TAGu jsem byla nominovaná dvěma blogy - Whirpy a Ellí. Přišlo mi to pro vás jako úžasná možnost, aby jste se o mě dozvěděli něco víc. Předem říkám, že nikoho nominovat nebudu, ale uděláte mi opravdu velkou radost, pokud se ho zúčastníte (pak mi prosím do komentáře dejte odkaz, děkuji). No a oč tady vlastně běží? Vy jako blogger o sobě napíšete 11 jakýchkoliv pravdivých faktů, zodpovíte 11 otázek, které vám zadal blog, který vás nominoval a nakonec položíte svých 11 otázek, pro někoho dalšího. P.S. V mém případě se bude jedna o 22 otázek, protože odpovídám na sérii 2x 11 otázek. Jste připraveni? No tak si "rozklikněte celý článek" a jdeme na to!

11 faktů o mé "malé" osobnosti

1) Je mi 20 let a od října budu navštěvovat Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze - Takový menší sen už od osmé třídy základní školy.

2) Miluji koně a také na nich jezdím, loni jsem se zúčastnila Světových Jezdeckých her v Normandii a letos mě čeká Mistrovství Evropy.

3) Toto léto jsem si začala dělat řidičák na osobní auto, už mám za sebou celkem tři jízdy a pořád mě to baví víc a víc, už se nemůžu dočkat, až budu jezdit úplně sama!

4) Někteří lidé o mě tvrdí, že jsem hrozný knihomol, to také nepopírám, já čtu opravdu hodně a hrozně ráda, vždycky mě příšerně naštve, když nemám co číst.

5) Mým nejoblíbenějším městem je jednoznačně Paříž, ona mě prostě okouzlila tak, že se tam hrozně ráda vracím a vždy mi připadá naprosto dokonalá! ♥

6) Naprosto miluji cestování, léto bez nějaké výjezdu do ciziny už si neumím ani představit. Jednou bych ráda podnikla i cestu kolem světa.

7) Jsem hrozný workoholik a puntičkář, někdy se hrozně naštvu, když nejsou moje věci na svém místě, ale jindy my to zase vůbec nevadí.

8) Ráda trávím čas s rodinou a přáteli, vážně ráda si užívám volný čas spíše v "reálném světě" než v tom virtuálním, ráda si zajdu s kamarády třeba do kina, či divadla. S rodinou zas například grilujeme.

9) Občas hraju Dobyvatele, ke kterému mě přivedla kamarádka, jsem tam pod přezdívkou Vojevůdce 59. P.S. noposledy jsem ho hrála zrovna dnes dopoledne.

10) Mám ráda světlé barvy, zelenou, žlutou či světle modrou, ovšem moje zdaleka nejoblíbenější brva je levandulově fialová - v té mám i pokoj.

11) Jediný seriál, který jsem vydržela sledovat od prvního dílu první řady je Once Upon a Time, ke kterému mě přivedla kamarádka.
***
***

2x11 otázek od Ellí a Whirpy

1) Jaké povolání jsi chtěla dělat, když jsi byla ve školce (1. nebo 2. třídě)? - Jo tak to jsem chtěla být prezidentem, vážně nevím, jak mě to napadlo, ale fakt je prostě fakt.

2) Jaké povolání by jsi chtěl/a dělat teď? (Porovnej, jestli se tvůj názor oproti školce změnil.) - Teď bych pořád zůstala v té právní oblasti, jak překvapivé, že? Ovšem teď už bych chtěla vykonávat spíš práci soudce, ale ještě nevím, zda v občanském, či trestním právu, uvidíme!

3) Jaký je tvůj nejoblíbenější film? - Hmm úplně nejoblíbenější, tak to tedy opravdu nevím, ale hodně se mi líbilo to rádoby muzikálové zpracování Bídníků.

4) Bruslil/a jsi někdy (na ledě)? Pokud ano, bavilo tě to? - Kdepak, bruslení to není nic pro mě, ale moc mě baví na něj koukat třeba v televizi, ale sama jsem nebruslila nikdy.

5) Jaké kontinenty jsi navštívil/a? - Zatím jsem cestovala jenom po evropě, ale moc ráda bych v budoucnu navštivila i jiné, mno uvidíme!

6) Sbíráš něco? Pokud ano, co? - Teď už nesbírám nic, ale dříve jsem sbírala samolepky, asi tak v první až třetí třídě. Do dnes si to mamatuji, měla jsem tehdy asi tři velká alba.

7) Obarvil/a sis někdy vlasy? - Jo už několikrát, když jsem byla mladší, měla jsem oranžové, růžové, červené, blond proužky apod.. Nicméně, teď už to nedělám, mám ráda své tmavě hnědé vlasy! ♥

8) Čteš rád/a? - Co je proboha tohle za otázku? Čtení naprosto miluji, vždyť i tenhle blog je převážně zaměřený na knihy a vše s nimi spojené!

9) Na čem jsi naposledy byl/a v kině? - Naposledy na "animáku" V hlavě, na který jsem i na blog napsala recenzi. Musím říct, že se mi film opravdu hodně líbil.

10) Chutnají ti palačinky? - Jo palačinky mám moc ráda na všechny možné způsoby (sladké i slané), ale nejraději mám sladké se zmrzlinou a čokoládovou polevou. Mňamka!♥

11) Jak dlouho už máš blog? - Tenhle blog mám od konce roku 2011, ale měla jsem dlouhou pauzu a až teď jsem se zase naplno vrátila!

12) Máte nějakou oblíbenou hračku z dětství a proč? - Mám třeba teď na mě kouká plyšová ovečka, kterou mám do dnes na poličce, jako malá jsem si s ní hodně hrála a také se mnou i spávala v posteli.

13) Máte nějakou oblíbenou hračku z dětství a proč? - Nejtlustší byla asi Píseň ledu a ohně, nicméně zastvám názor, že na samotné tlouštce nezáleží, důležité je, aby vás kniha bavila!

14) Názor na vegeteriány? - Jsou to lidé, jako my, akorát mají jiný názor na to, co je dobré jíst a co není, proč ne, každý máme právo si vybrat.

15) Kde nebo jak podle vás člověk získá nějaké silné zkušenosti..? - Silnou zkušeností už je život sám o sobě, každý den nás může něco důležitého naučit, stačí jen poslouchat.

16) Chtěli byste se podívat na Island a jestli jo, tak proč? - Někdy určitě ano, chtěla bych prozkoumat co nejvíce míst, takže Island určitě také!

17) Podle vás nejhorší katastrofa co se v dějinách odehrála? A proč podle vás zrovna toto? - Každá válka je katastrofa, ale podle mě je jedným z nejhorších období Druhá světová válka, ta totiž ukázala, jak dokáže být lidstvo kruté..

18) Nejoblíbenější část dne? - Co se mě týče tak asi večer, kdy vím, že mě po náročném dni čeká nejméně osm hodin zaslouženého odpočinku.

19) Jíte i nějaké jiné kuchyně? (indické, japosnké...) - Ano jím, jedno z mých zaručeně nejoblíbenějších je asi ta Italská, aneb miluji těstoviny! Mňamouzní!♥

20) Měli jste někdy ústřici? - Ne, už od pohledu mě odpuzují, ale většina lidí říká, že jsou dobré, mno třeba se někdy "kousnu" a ochutnám je.

21) Jste spíše introvert nebo extrovert? - Osobně si myslím, že tak trochu obojí, ale spíše extrovert, ráda komunikuji poznávám nové lidi.

22) Co byste právě teď nejradši nenávratně změnili? - Zrovna teď mě opravdu nic nenapadá.

***

11 otázek ode mne pro vás..

1) Jaké je tvé nejoblíbenější jídlo a proč?
2) Jaký je tvůj nejoblíbenější knižní hrdina?
3) Která tři slova tě charakterizují?
4) Jaký je tvůj největší zážitek z tohoto léta?
5) Máš doma nějaké zvířátko?
6) Kdyby jsi mohl/a cestovat v čase, kam by jsi vyrazila?
7) Jaké je tvé nejoblíbenější město a proč?
8) Jaký film jsi naposledy viděl/a?
9) Jaký sport máš nejraději a proč?
10) Který film a kterou knihu povazuješ za "nejduležitější" ve svém dětství?
11) Co tě přivedlo k tomu založit si vlastní webovou stránku?

***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Whirpy | E-mail | Web | 18. srpna 2015 v 22:39 | Reagovat

Taky občas hraju dobyvatele, zrovna dneska :'DD
Jinak na právech ti držím palce. :)
A koně jsou bezvadní, jednu dobu jsem jezdila a moc mi to chybí, ale bohužel není čas a člověk co by mě učil.:/
Druhá světová byla děsná :/
Jinak moc děkuju, Řím si určitě užiju, já jsem ale spíše na pizzu než těstoviny, poslední dobou. :D
Jsem ráda, že jsi tag udělala, alespoň jsme se o tobě dověděli plno věcí! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama