Mé záznamy

Máte mě tu zpátky z dovolené!

15. srpna 2015 v 14:07 | Nasťa
Ahoj mí milí návštevnicí, či alespoň ti, kdož jste ještě zbyli. Tak jsem se vám včera večer vpořádku celá a zdravá vrátila z dovolené u moře. Byli jsme ve Slovinsku, konkrétně tedy v Portorož, ovšem taky jsme navštivili i nedaleké Pirano, které je opravdu hrozně maličké. Minulou středu jsme si dokonce udělali i výlet po památkách - za zmínku stojí návštěva hradu Predjama a jeskyních komplexů Jáma (o tom bude i samostaný článek). Nicméně mi to nedá a musím se pochlubit, že jsem byla také ve svých milovaných Benátkách a když už jsme u té Itálie, tak nákupy samozřejmně nesměli chybět. Také jsem hodně četla, přelouskala jsem nádherných šest knih za deset dní, dobré číslo, no ne? Mezi těmito knihami je i jeden "recenzák" od CooBoo, kterému tímto moc děkuji (jo hádejte, který to je). Večerní recenze vám to, ale prozradí zcela určitě. Mno zítra jedu na drezurní soustředění, už se moc těším, deset dní jsem neviděla mou milovanou kobylu a už mi hrozně moc chybí. Mno dneska jdeme ještě s rodiči na večeři, takže sem napíšu pravděpodobně až se vrátím, možná ještě před odjezdem něco přidám, ale neslibuji nic. Tak se tady zatím mějte hezky! P.S. Dokážete uhádnoud, kde byla pořízená tahle fotka (mimochodem z vlastních zdrojů..)?

Až do 14.7. 2015 jsem na dovolené

9. srpna 2015 v 21:12 | Nasťa
Ahoj všichni, jsem ráda, že sem stále ještě chodíte, i když tady není teď "nic moc k viděni". Důvod je prostý až do 14.7.2015 jsem na dovolené u moře, konkrétně tedy ve Slovinsku. Mé dny jsou docela poklidného, válím se u moře a opakuji se. Mám s sebou i svou čtečku a pár knih ( i když dlužní říci, že můj Kindle se mi pomalu, ale jistě vybíjí a to prý má vydržet nabitá měsíc, asi je toho na ní moc..) Nicméně jsem toho přečetla opravdu hodně zvláště nemohu dostat z hlavy Život jedna báseň, která byla vážně hodně smutná. Teď aktuálně zase čtu Dokonalý svět, takže o recenze v dohlédne době vážně nouze nebude, máte se na co těšItálie, ale teď mě prosím omluvte. Půjdu se pomalu chystat, večer jdeme totiž do Pirána. Až se vrátím, tak o tom mohu napsat článek, když budete chtít. Ovšem teď už opravdu musím běžet, tak se mějte hezky a užívejte léta.. P.S. Omluvte mě za "kvalitu" článku, píšu ho narychlo na tabletu.

Rekonstrukce dokončena

27. června 2015 v 21:30 | Nasťa
Ahoj čtetnáři, jak jsete si jistě už všimli, blog zase funguje. Návštěvnost taky ač pozvolna, ale přeci stoupá. Moc vás prosím, zanechávejte mi tady taky nějaké komentáře, budu za ně moc, moc vděčná, děkuji vám.. Mrkající Druhá novinka, která je na první pohled patrná, je samosebou nový layout se kterým jsem vcelku spokojená, byť je poměrně jednoduchý, stéjně mi připadá takový veselý a opravdu letní. Určitě se mi líbí mnohem víc, jak ten předchozí. Teď mám v plánu přidávat mnohem více článků, protože mě psaní na web opět chytlo, takže se máte opravdu na co těšit. Usmívající se Aktuálně vás můžu navnadit třeba na několik knižních recenzí, včetně té na Fangirl (kterou si mimochodem emůžu vynachválit..) No to bude ode mne pro dnešek asi vše, ještě bych vás na závěr chtěla upozornit, že na blog přibily také nové buttonky (klikačky), tak jim prosím věnujte pozornost. To je asi pro dnešek všechno, tak se mějte hezky a krásnou dobrou noc.. Úžasný

Že bych se vrátila? Možná..

20. června 2015 v 12:50 | Nasťa
Ahoj všichni, nebo aspoň ti, co sem ještě zavítají. Je to až překvapivé, ale téněř po dvou letech píši zase na tenhle blog zase článek. Přemýšlím o tom, že bych se zase k psaní vrátila, nebo přinejmenším provozovala tento blog až do konce prázdnin. Mno a když už jsem tady zmínila ty prázdniny, tak je nutno uvést, že letos budou opravdu dlohé. Do školy budu nastupovat až koncem září. V květnu tohoto roku jsem totiž úspěšně odmaturovala na gymnáziu (musím se pochlubit, že s vyznamenáním.. Mlčící) a byla přijatá na Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Takže mám pochopitelně obrovskou radost. Teď mě čekají (prý) nejdelší prázdniny ve "školském" životě, takže si je hodlám náležitě užít.. Nicméně přispíváním sem si chci zkrátit dlouhé letní večery. Musím se vám totiž přiznat, že mi občas (hlavně teď v létě) blogování a možnost se vyjádřit i na "internetu" docela chybí, takže jsem se rozhodla aspoň na chvíli vrátit. Doufám, že z toho budeme mít radost všichni. Ačkoliv co jsem zatím viděla, tak se nám ten "starý" blogový svět poněkud rozpadá, což je docela škoda, nemyslíte? Každopádně mi dejte vědět, kdo sem ještě chodíte a vedete si své blogy, budu ráda za každý váš komentář, fakticky mi tenhle virtuální svět občas chybí.. No nic, teď mě prosím omluvte, možmá ještě něco napíšu večer, ale nic neslibuji, není to přeci jen povinost, ale zábava. Teď už musím letěť, mám totiž v Praze sraz s kamarádkou, tak doufám, že si ho náležitě užijeme. Vy se tady taky mějte zatím hezky, mí milí virtální přátelé. Já každopádně mizím, tak (možná) naviděnou večer. P.S. Vy ještě školou poviní, jaké bude vysvědčení? Hádám, že určitě samé jedničky, což nemám snad pravdu? Ovšem nebojte, už i vám to hodně a to opravdu hodně brzičko skončí..

Na nový rok, o slepičí krok

1. ledna 2013 v 13:37 | Nasťa
Máme tady konečně dlouho očekávaný rok 2013, podle Mayů tedy rok nula naší lidské éry. Takové významné datum jsme samozdřekně museli náležitě přivítat, jak to tedy dopadlo ve vašem případě? Já osobně jsem trávila Silvestra se svojí rodinou, u nás doma si zkrátka potrpí na staré zvyky, že na všechny svátky má být rodina pohromadě, přičemž jsem nový rok nejen přivítala, ale také i náležitě ponocovala, když jsem se konečně odhodlala ke spánku moje hodinu ukazovali 3:55 ráno, takže z této informace můžete zcela bezchybně odvodit jak se asi cítím, třeští mi hlava o sto šest a jsem náležitě utahaná, jako kdyby mě přejeli trakařem vážení, ale to nevadí, hlavně, že včerejší večer byl nezapomenutelný. Mimochodem co vaše novoroční předsevzetí, dali jste si nějaké a myslite si, že ho dodržíte? Já myslím, že prodnešek to tady zalomím a půjdu si číst, možná po nějaké té hodince se dokonce odhodlám naučit se na čtvrtek tu biologii, ale no uvídíme..

Krásný Nový Rok 2013

31. prosince 2012 v 17:03 | Nasťa
Krásné prožití Nového Roku s vašimi nejbližšími, ať vám do vašich domovů Nový Rok 2013 přinese radost, štěstí, zdraví a spoustu úspěchů. Užijte si dnešního Silvestra a prožijte plno nezapomenutelných chvil, tak tedy PF 2013 vážení a milý.

Boží hod vánoční

25. prosince 2012 v 22:26 | Nasťa
Každý z nás si připadá jako malé dítě, když nastávají ty všemi očekávané vánoční svátky, včera byl Štědrý den, pevně doufám, že jste dostali to, co jste si tajně vysnili, jaký dárek pak "velel" u vás? No, co se naší domácnosti týče, tak to bylo určitě pižamo, babča se rozhodla, že je koupí všem a já si ho vysloužila rovnou 2x, protože se nemohla rozhodnout, kterou variantu mi koupí, tak jednoduše vzala obě a pokud by vás snad zajmalo, co ještě mě pod stromkem čekalo, tak to vezmu ve zkratce - oblečení, make up včetně laků na nehty -které jsem hned dněska vyzkoušela a jsou úžasné!, přivěšek na krk s koněm, sluchátka - konečně a nějaký další kravinky - knihu atd.. Prostě typicky dívčí dárky. Dneska jsme byli s rodinou omrknou stromeček v Praze, tento rok se fakt povedl, akorát těch turistů co tam je, pořád se člověku pletou pod nohy, ale co se dá dělat na svátky jezdí všichni někam do pryč. A mé plány na večer? Vlézt si do postele, s příběhy Sherlocka Homese a číst si, poslední dobou mám jeho detiktivky čím dál radši, A. C. Doyle si mě prostě tímhle knižním "titulem" vážně získal.♥

Krásné Vánoce všem

24. prosince 2012 v 16:00 | Nasťa
Krásné a veselé Vánoční svátky, ať se dnes z vaších domovů ozívá pouze radostný smích. Pamatujte však na opravdový a prvotní význam Vánoc, není nejlepší dárky dostávat, ale dávat je druhým, avšak dárky nejsou na Vánoce to nejduležitější, důležité je, že jsme všichni společně se svou rodinou v klidu a pohodě. Tak tedy šťastné a veselé Vánoce, hodně klidu pohody a dárečků pod stromečkem.

V očekávání zázraku

23. prosince 2012 v 14:51 | Nasťa
Nemusím doufám vysvětlovat, význam úvodního "titulku", však vy si to domyslíte. Ani nevím, co mě přinutilo si znova založit blog, možná je to touha opět někde sdílet své názory?, já ostatně opravdu nevím. Stéjně je to teď asi fuk, ale po blogové realitě se mi pramálo stýskalo. Pro ty co mě znají z minulého blogu, tak ti nechť zůstanou ubezpečeni, že koně mám stále nadevše ráda a jsou mím velkým hobby, ale nejen oni tvoří můj život. Tento blog bude spíše veden autorskou tvorbou a osobními názory na rozličná témata bez pádného zaměření, avšak i přesto věřím, že vás můj autorský styl psaní donutí sem projednou znovu zavítat. Pokud bych se měla vrátit k úvodnímu titulu, tak dnes máme 23.prosince a přesně několik málo hodin nás dělí ode dne na který všichni netrpělivě celý rok čekáme. Věřte, stále se na tak významný den těším jako malé petileté dítě, ach bože, kde je můj věk pokud jde o tohle? Podle mého jsou Vánoce jediným svátkem na který se těší všechni věkové kategorie stéjně a který tak obratně stírá věkové rozdíly nás všech. Tak tedy dost mého rozímání, hodlám strávit zbytek večera u televize s miskou výtečného čokoládového cukroví, kterého bych snědla tuny.

 
 

Reklama